Türkiye Vize Başvurusu Adımları

Başvurunuz için gerekli evraklarınızı hazırlayın ( Gerekli evraklar için websitemizden faydalanabilirsiniz, evrak listelerinde zaman zaman güncellemeler olduğunu aklınızda bulundurun, gerektiğinde e-mail yada telefon ile ofislerimiz ile iletişime geçin. )

Websitemiz üzerinden gitmek istediğiniz ofisimiz için online randevunuzu alın, randevusuz olarak ise çalışma saatleri içerisinde istediğiniz bir zaman diliminde ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Resmi tatil günlerine dikkat edin ve duyurularımızı kontrol edin.  (Saat 09:00 – 13:00, 14:00 – 17:30 saatleri arasında pazartesi-cuma günleri için başvurularınızı yapabilirsiniz.)

Konsolosluklara gönderilmek üzere evraklarınızın kontrolü ve parmak izinizin alımı ABC vize ofislerinde gerçekleşecektir. Ek hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi unutmayın.

Başvurunuzun takibini başvuru esnasında size verilen barkod numarası yada pasaport numaranız ile yapabilirsiniz. Konsoloslukta işlemi tamamlanan pasaportunuzu ofisimizden teslim alabilirsiniz. Pasaportunuzu başvuru esnasında imzalayacağınız bir evrak sonrası kargo ile de teslim alabileceğinizi unutmayın.